Metamorphosis Design Free Css Templates

دریافت فایل (نرم افزار کنترل تابلو روان های آفتاب دید)

با توجه به اینکه محصول تابلو روان های آفتاب دید (نرم افزار کنترل تابلو روان های آفتاب دید) از جهات نرم افزاری دارای کلیه قابلیت های نرم افزار کنترل تابلو روان می باشد و این دو محصول در قسمت رابط کاربری و نرم افزار کامپیوتری بسیار مشابه هم می باشند (و تفاوت های اصلی آن ها در مدارات سخت افزاری و نرم افزار میکروکنترلری می باشد)، دموی نرم افزار کنترل تابلو روان به عنوان دموی نرم افزاری محصول نرم افزار کنترل تابلو روان های آفتاب دید در سایت قرار داده شده است. لازم به ذکر است که در نسخه دموی سایت برخی قابلیت ها نظیر نمایش انیمیشن های SWF اضافهه نشده است که در نسخه اصلی نرم افزار که برای خریداران ارسال می گردد قرار دارد. برای دانلود فایل بر روی آن کلیک کنید.

چون ما به کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم، نسخه های نمایشی آن ها را بر روی سایت قرار می دهیم درحالیکه نمونه چنین کاری برای تابلو روان در هیچ سایتی موجود نیست. این کار باعث می شود تا خریداران گرامی با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایند.

هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد.

توضیحات فایل

نسخه نمایشی نرم افزار کنترل تابلو روان (بصورت برنامه Setup که براحتی نصب می شود)

سایر برنامه های همراه این بسته نرم افزاری، از جمله نقشه PCB و شماتیک، ابزار پیکربندی تابلو روان، ابزار مدیریت فونت ها و ... فقط بر روی CD همراه نرم افزار به خریداران گرامی ارائه خواهد شد.

دانلود

دانلود نرم افزار کنترل تابلو روان (بصورت Setup)

(3.4 MB)

نسخه نمایشی نرم افزار کنترل تابلو روان (بصورت فشرده شده که نیازی به نصب ندارد و برای کسانی است که امکان نصب برنامه بر روی کامپیوتر در حال استفاده را ندارند)

سایر برنامه های همراه این بسته نرم افزاری، از جمله نقشه PCB و شماتیک، ابزار پیکربندی تابلو روان، ابزار مدیریت فونت ها و ... فقط بر روی CD همراه نرم افزار به خریداران گرامی ارائه خواهد شد.

دانلود

دانلود نرم افزار کنترل تابلو روان (بدون نیاز به نصب)

(3.1 MB)

فایل راهنمای کامل نرم افزار کنترل تابلو روان های آفتاب دید(بصورت فایل PDF)

توجه نمایید که این فایل در برخی قسمت ها با نرم افزار دموی موجود در سایت متفاوت است و قابلیت های بیشتری را نشان می دهد. کلیه این قابلیت ها در نسخه اصلی نرم افزار که برای خریداران ارسال می گردد قرار داده شده است.

این فایل، فقط فایل راهنمای محیط اصلی نرم افزار کنترل تابلو روان می باشد و برای آشنایی شما با ساختار داخلی نرم افزار، بر روی سایت قرار گرفته است. فایل های راهنمای دیگر (از جمله راهنمای نحوه ساخت مدار، راهنمای تنظیم فونت، راهنمای حافظه همراه، و ...) فقط بر روی CD همراه نرم افزار به خریداران گرامی ارائه خواهد شد.

دانلود

راهنمای نرم افزار کنترل تابلو روان های آفتاب دید

(2024 KB)